250x250

08 marzec

Wydawnictwo Poligraf, czyli System Wydawniczy Fortunet

Wydawnictwo Poligraf,  czyli System Wydawniczy Fortunet.

Wystarczy, abyś wysłał swoją książkę do Wydawnictwa Poligraf, aby Poligraf zapoznał się z treścią Twojej książki, oszacował jej objętość, zrobił kalkulację wydania i przedstawił Ci konkretną propozycję.

Nie obawiaj się – Twój tekst jest chroniony przez prawo autorskie i w 100% bezpieczny; Wydawnictwo Poligraf nikomu go nie udostępni i oczywiście nigdzie go nie opublikuje w żadnej postaci bez Twojej zgody.

Po akceptacji warunków, jeśli się zdecydujesz, przesyła się Wydawnictwu Poligraf swoje dane adresowe, aby Poligraf mógł przygotować umowę, którą prześle Ci najpierw e-mailem, a potem także pocztą tradycyjną.

Po podpisaniu umowy trzeba wpłacić pieniądze (Wydawnictwo Poligraf może rozłożyć wpłatę na 3 nieoprocentowane raty).

Następnie Wydawnictwo Poligraf pracuje nad Twoją książką – robi korekty, skład, projektuje specjalnie dla Ciebie okładkę (na podstawie Twoich wskazówek) i przygotowuje książkę do druku. W końcu Poligraf przesyła Ci gotową książkę w postaci elektronicznej do korekty autorskiej lub akceptacji do druku.

Przed upływem 3 miesięcy, Twoja książka trafia do druku, a następnie do dystrybucji, czyli znajduje się na półkach księgarń, a Ty możesz zająć się pisaniem następnej książki 🙂

Wydawnictwo Poligraf rozlicza się z Tobą za sprzedane książki dwa razy w roku.
Ty otrzymujesz 75% wszystkich wpływów Poligrafa ze sprzedaży, a Wydawnictwo Poligraf zatrzymuje dla siebie 25%. Cenę ustalasz Ty.

Wydawnictwo Poligraf to już 22 lata doświadczeń i setki wydanych tytułów. Niektóre z nich stały się bestsellerami.

Pamiętaj, że wielu znanych dziś autorów zaczynało od wydania swojej książki na zlecenie.

WYCIĄGNIJ Z SZUFLADY – WYDAWNICTWO POLIGRAF WSTAWI NA PÓŁKI!

Zapisz się na Raport Specjalny Jak Wydać Książkę odwiedzając stronę:
http://WydawnictwoPoligraf.pl